دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان با کسب رتبه نخست آرا، بار دیگر به عضویت هیات مدیره انجمن مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی انتخاب شد.

نوشته شده توسط فراسا در ۶:۱۸ ب.ظ – 6:18 ب.ظ -

سه مجمع عمومی و انتخابات سومین دوره هیات مدیره انجمن صنفی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان تهران، روز نهم شهریورماه برگزار شد و طی آن، دکتر غلامرضا حبیبی مدیرعامل موسسه فرزان با کسب رتبه نخست آرا، بار دیگر به عضویت هیات مدیره انجمن، انتخاب شد.
این جلسه با حضور قریب به اتفاق مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی عضو انجمن، تشکیل شد. در ابتدای مجمع، اصلاحات پیشنهادی هیات مدیره در متن اساسنامه انجمن، مطرح گشت و پس از بحث و بررسی و اعمال نظرات اعضا، به تصویب رسید.
سپس گزارش هیات مدیره، توسط آقای دکتر غلامرضا حبیبی رئیس انجمن، ارائه شد و مورد تصویب مجمع قرار گرفت.
در ادامه، ضمن معرفی کاندیداهای عضویت در هیات مدیره و بازرس انجمن، انتخابات، برگزار شد و بر این اساس، افراد ذیل به ترتیب، حائز اکثریت آرا برای عضویت در هیات مدیره شدند:
اعضای اصلی هیات مدیره:

  • آقای دکتر غلامرضا حبیبی (موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان)
  • آقای دکتر مجید سیاری (موسسه ماهان)
  • آقای مهندس امیر منصوری (گروه همکاری های اقتصادی اگست)
  • آقای محمدحسین قربانی ساوجی (شرکت جامع پرداز دانا – آریاداناک )
  • خانم خدیجه یارعلی (شرکت توسعه خلاقیت و نوآوری زنان و جوانان اکسین مانا)

اعضای علی البدل هیات مدیره:

  • آقای دکتر محسن احمدپور (شرکت راهکار هوشمند صبا – مرکز نوآوری صبا)
  • آقای دکتر وحید سعدی (شرکت نوآوران خلاق کسب و کار ناب)

همچنین نتیجه آرای انتخابات بازرس انجمن به شرح ذیل است:

  • بازرس اصلی: آقای دکتر بابک محمدزاده (شرکت بین المللی توسعه کسب و کار ایرسا)
  • بازرس علی البدل: آقای مهندس سهیل جباری (شرکت درسا صنعت تهران)

رای قاطع اعضا به رئیس و دبیر انجمن، به منزله “رای اعتماد” و نشانه حمایت از تلاش های مجدانه هیات مدیره در دوره سه ساله اخیر است.
دکتر غلامرضا حبیبی، در دوره گذشته هیات مدیره نیز، عضو و رئیس هیات مدیره انجمن بوده است. وی همچنین عضو هیات مدیره و دبیر کانون ملی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی نیز هست. وی در حوزه کارآفرینی دارای سوابق دیگری از جمله کارآفرین برتر استان تهران، کارآفرین برتر ملی، کارآفرین برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، نماینده کارآفرینان در شورای عالی اشتغال کشور، عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان تهران و عضو کارگروه اشتغال کانون انجمن های صنفی استان تهران نیز می باشد. دکتر غلامرضا حبیبی دانش آموخته  دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار (DBA) از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.
متعاقب برگزاری مجمع، رئیس، دبیر و هیات مدیره انجمن، با انتشار پیامی، از حضور و مشارکت اعضا در مجمع و انتخابات، قدردانی و تشکر کردند.

 


فرستاده شده در دسته‌بندی نشده | بدون نظر

ارسال نظر


كليه حقوق مادي و معنوي اين اثر متعلق به موسسه فرزان مي باشد و هر گونه استفاده اي فقط با تاييد كتبي مجاز مي باشد